Blížíme se do cíle! Amigos vstupují do závěrečných kol další výhrou.

02.10.2014

Středečním utkáním proti nováčkovi Žyla Cupu 2014, Nehvizdským sígrům, jsme úspěšně vstoupili do závěrečných kol ligy.

Po vyřazení Prague Panthers ze soutěže nastoupili na uvolněné místo Nehvizdští sígři, kteří pro nás byli před zápasem velkou neznámou. Soupeř se v utkání prezentoval dobrým výkonem a především brankář naše útočníky několikrát s přehledem "vyčapal". Dlouhé minuty se hrálo bez vstřelené branky na obou stranách, pak ale Sígři otevřeli skóre utkání a po chvíli už vedli 2:0. V pravou chvíli se ozval Tusilův vyhlášený Mighty backhand a započal obrat. Další dva góly na naší straně přidal Ovca a vítězný gól zápasu přidal opět Tusil!

V Žyla Cupu nás ještě čekají čtyři utkání - cílem je zvítězit ve všech a udržet, případně navýšit bodový náskok v čele tabulky, který v tuto chvíli činí 8 bodů.

Na závěr pár statistik:

• v odehraných 16 utkáních jsme vstřelili 101 branek - průměrně tedy více než 6 gólů na zápas
  • v odehraných 16 utkáních jsme obdrželi  56 branek - průměrně 3,5 gólu na zápas
  • celkem jsme na trestné lavici proseděli 26 minut - nejčastěji ji zahříval Čyzuk (12 minut)